Beyaz Eşya Servisi

ZÜMRÜT TEKNİK SERVİS 0224 253 60 77

Beyaz Eşya Servisi // 0(224) 253 60 77

 

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi olarak teknoloji açısından yaşam konfor açısından gelişme değişme açısından bir çok alanda ve birçok üründe değişiklikler ve yenilikler yapılmaktadır. Tüketiciler olarak ürün türlerine göz boyamamak gereklidir. Unutmayın sadece ihtiyacınız olanı almalısınız fazlası size yarar değil zarar da sağlıyabilecektir.Eşyaları kendi göz zevkinize görede seçmeli ve evinize konum ve görünüm açısından uygun olanı tercih etmelisiniz.Beyaz Eşya Servisi gündelik hayatta başlıca kullanım araçlarından olan beyaz eşyalar tamir yapılması ve  temiz bakılması önemlidir.Buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer ev aletlerinin tamir yedek parça değişim ve onarım  hizmetini sağlamaktayız. Hergün farklı olarak üretilen ürünler yeni yakıtlar ve yeni özellikler ile tüketicileri cazbedici bir özelliğe sahiptirler. Beyaz Eşya Servisi Buzdolabı no frost ve normal olmak üzere kullanımdadırlar. Fakat herkesin tercih ettiği tür ise No Frost buz dolablarıdır. Gündelikde dahada kullanımı  artmış ve tercih edilen ürün hlaine gelmiştir.Çamaşır makineleri kapasiteleri ve programlarına görede sınıflandırılmıştır. Beyaz Eşya Servisi Çamaşır makineleri az enerji ile çok çamaşır yıkamak amacıyla geliştirilmektedir. A++ enerji ile daha az enerji harcamaktadırlar. Gündelik yaşamda sıkça kullanılan ve tercih edilen tüketicinin ihtiyacının tamamını karşılamakla kalmayıp dahada kısa bir sürede halletmektedirler. Vazgeçilmezler arasında yer alan beyaz eşyalar rahatlığı kullanım kolaylığı sağladığı hizmet kullanış kolaylığı açısından tüketiciler için avantaj haline gelmiştir.Günümüzde beyazeşya alanında binlerce tür ve binlerce teknoloji ile  üretilen cihazlar yer almaktadır.Beyaz eşyalar yaşantımızın büyük bir alanını kapsıyan ürünlerdir.

Beyaz Eşya Servisi

Buz dolabı ve çamaşır makinelerinizin arızalarını gidermek onarım ve tamir hizmetini sağlamak yedek parça değişim ve parça onarım ile sorununuzu gidermek için hizmet vermekteyiz. Buzdolabı ve diğer beyaz eşya aletlerinin arızalarını gidermek ve sağlıklı hale getirmek amacıyla çalışmaktayız.
Buz dolabı bulunduğu ortamdan veya yanlış kullanımından gibi poblemler ile arıza yapabilir ve ihtiyacınızı karşılayamaz. Beyaz Eşya Servisi Bunun gibi sorunlarınızı , ihtiyaçlarınızı çözmet amacıyla siz değerli tüketicilerimize bir telefon kadar yakınız.Herhangi bir elektrik kaybı sonucunda içerisindeki
eşyalarınızı ne kadar bir süre saklayabildikleri sizin için önemli bir durumdur.Harcadığı Enerji durumuna göre bir ürün tercih etmelisiniz.

Add comment