Kombi Servisi

ZÜMRÜT TEKNİK SERVİS 0224 253 60 77

Kombi Servisi // (0224) 253 60 77

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi Yoğuşmalı Kombi

Kombi Servisi gaz yakıtlı sadece optimal verilen enerjiyi kullanmak yok yoğuşmalı kombi. Bilinen ısıtıcılara göre,aynı zamanda,aksi takdirde baca boyunca kaybedilir. Baca gazı içinde ihtiva edilen termal enerji kullanmaktadır.Kombileri çok daha yüksek verim elde etmek ve böylece ısıtma maliyetleri ve emisyonları azaltmak Yoğuşmalı kombilerde görülür.Gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi da sıcak su hazırlamasında hem de ısıtma için uygundur.  ve sıcaksuyu hazırlayıp ısıttıktan sonra peteklere vermektedir. Kombi Servisi peteklerdeki oluşan ısı dışarı verilir ve size rahat bir kış geçirmenizi sağlar. Kombi Servisi kombi bakımlarınızı aksatmayınız yılda bir kere olmak şartıyla kombi ve petek bakımlarınızı yaptırmalısınız.Kombi bakımı yaptırmadıgınız taktirde kombinizin içindeki parçalar toz kaplar ve ateşleme bujileri kireçlenir ve düzgün ısı iletmez bu da faturalarınıza yansır.

Kombi Servisi Yoğuşmalı Kombi Gaz Oluşumu

Gaz küresel ısı ve enerji piyasasında en önemli yakıtlarından biridir. Bunun önemi nispeten büyük gaz rezervlerine önümüzdeki birkaç on yıl içinde değiştirmek olası değildir.  LPG ve biyogaz gaz ısıtıcılar için bir yakıt olarak doğal gaz ek olarak kullanılabilir. Doğalgaz diğer fosil yakıtlara göre çok maliyetli olduğunu. Bu anlamlı derecede düşük sermaye maliyetleri nedeniyle. Artı hiçbir maliyeti depolama için
çözeceğini. Doğal gaz kullanan teknoloji, aynı zamanda çok verimli. Sen, özellikle modern yoğuşmalı kazanlar ile, enerji dışında en olsun. Kombi Servisi gaz hiçbir kurum veya kül ile temiz yakar ve bu nedenle örneğin yağ daha düşük emisyon üretiyor.  Bu en çevre dostu fosil yakıt olarak kabul edilir.

Kombi Servisi Isı Pompaları

Isı pompaları, tek, çift veya çoklu-aile evlerin ısı kaynağı garanti altına almak için ücretsizdir çevre sıcaklığını kullanın. Bu, sıcak su ve ısıtma bir konfor sağlamak için en etkili, ekonomik ve aynı zamanda çevre dostu yollarından biridir. Isı pompaları zemin, zemin su veya havadan doğal enerji kazanmak ve bunu yaparken ısıtma maliyetlerinde önemli tasarruflar yapmak. Onlar hiçbir emisyonları üretmek ve hatta düşük ortam sıcaklıklarında verimli çalıştırmak. Kombi Servisi ısı pompaları çevreden gerekli enerjinin yüzde 75 kadar sürebilir. Enerjinin sadece yüzde 25 elektrik şeklinde ilave edilmesi gerekir. Bu enerji ısı pompasını çalıştırmak için güç sağlar. Isı pompası düşük yüzey sıcaklıkları ile yerden ısıtma ve radyatör ile kullanım için özellikle uygundur. teknik sınırlamalar nedeniyle ısı pompalarının verimliliği 67 ° C’nin üzerindeki sıcaklıklarda keskin düşer.

Add comment